Легка мова - Графіка
ГРАФІКА

Графіка (від гр. graphikos) вивчає систему умовних знаків для передачі звуків на письмі.

Алфавіт (азбука, абетка) - це сукупність букв (літер), прийнятих у писемності якої-небудь мови і розміщених у певному усталеному порядку. Український алфавіт складається з 33 букв (великих і малих), кожна з яких має свою назву і місце. 

Слова алфавіт, азбука та абетка є абсолютними синонімами. Ці назви походять від назв перших двох букв різних алфавітів: грецького (альфа і бета, новогрецьке - віта), старослов'янського (аз і буки) та українського (а і бе).
Алфавіт сучасної української мови утворений на основі слов'янської азбуки, що мала назву "кирилиця" (за ім'ям болгарських місіонерів братів Кирила і Мефодія, які склали цю азбуку для слов'ян і переклали грецькі релігійні книги на слов'янську мову).
Nota Bene
реклама
Вхід до сайта
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Післябукварик підручник 4 клас львівська говірка львівська ґвара літера ґ наголос підручник 1 клас Українська мова 2 клас підручник 3 клас підручник 5 клас підручник 6 клас Велика та мала літери в рубриках велика літера велика літера на початку цитати велика літера після двокрапки велика літера у власних назвах графічні скорочення орфографічні правила переносу підручник 2 клас правила переносу Технічні правила переносу знак наголосу іменники підручник 7 клас поділ іменників на відміни поділ іменників на групи відмінювання іменників зразки відмінювання іменників словник термінів словник-довідник словники морфеми синоніми стилістика російсько-український впевнений старт дошкільна освіта мова в дошкільному віці мовленнєвий розвиток програма розвитку дітей початкова освіта початкова школа кома український правопис мовознавчий словник мовознавчі терміни рідне слово Рідна мова

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика