Легка мова - Інформація про сайт
РЕПЕТИТОР З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Підготовка дитини до школи – важлива й відповідальна справа. Саме від того, який «фундамент» буде закладено в дошкільному віці, залежить рівень успішності дитини під час подальшого навчання загалом та її грамотності зокрема. Готуючи дитину до школи, батьки традиційно дбають про так званий «обов’язковий мінімум» – вміння читати й рахувати. Та мало хто замислюється над тим, що вивчення мови має починатися значно раніше того моменту, коли дитина на радість батьків прочитала свої перші слова.
Шкільний курс з української мови передбачає вивчення всіх ключових розділів науки про мову. На основі цих знань виробляються вміння і навички змістовно, логічно, послідовно та грамотно виражати свої думки, забезпечується розвиток логічного мислення. Обсяг знань, який опановує учень, має гарантувати не тільки вільне володіння мовою, а й уміння застосовувати отримані знання для подальшого особистісного чи професійного розвитку.

Платні послуги надаються за такими напрямами:

- навчання й засвоєння шкільної програми;

- підготовка до контрольних робіт;

- підготовка до ЗНО і ДПА.ОНЛАЙН НАВЧАННЯ

Онлайн навчання стає одним з найзатребуваніших способів отримання знань. Існує безліч причин для використання цього способу, добре сучасні технології дозволяють підтримувати якісний зв’язок між викладачем та учнем (студентом). Саме онлайн-заняття можуть стати у пригоді, коли учень з певних причин пропустив заняття в школі чи то не зрозумів теми, що пояснювалася. Незаперечні переваги онлайн-занять – це свобода вибору місця та часу проведення уроку.

Платні послуги надаються за такими напрямами:

- пояснення обраної теми;

- допомога у виконанні домашнього завдання (увага! допомога, а не виконання);

- практика спілкування.

Nota Bene
реклама
Вхід до сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Післябукварик підручник 4 клас львівська говірка львівська ґвара літера ґ наголос підручник 1 клас Українська мова 2 клас підручник 3 клас підручник 5 клас підручник 6 клас Велика та мала літери в рубриках велика літера велика літера на початку цитати велика літера після двокрапки велика літера у власних назвах графічні скорочення орфографічні правила переносу підручник 2 клас правила переносу Технічні правила переносу знак наголосу іменники підручник 7 клас поділ іменників на відміни поділ іменників на групи відмінювання іменників зразки відмінювання іменників словник термінів словник-довідник словники морфеми синоніми стилістика російсько-український впевнений старт дошкільна освіта мова в дошкільному віці мовленнєвий розвиток програма розвитку дітей початкова освіта початкова школа кома український правопис мовознавчий словник мовознавчі терміни рідне слово Рідна мова

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика